Witryna TENTAZIONI.PL używa plików cookies do zapewnienia poprawnej funkcjonalności, logowania oraz generowania statystyk witryny.


Akceptuję cookies     lub     Opuszczam stronę

Konturówki do ust

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć makijaż wieczorowy, czy potrzebujesz kosmetyków do codziennej pielęgnacji – mamy coś dla Ciebie! Twój uśmiech stanie się pełniejszy i bardziej zmysłowy, jeżeli zastosujesz najlepsze konturówki do ust!

Oferujemy trwałe kredki do ust, które nie tylko korygują ich kształt oraz nadają niepowtarzalny i wyrazisty kolor. Tworzą one również warstwę ochronną, dzięki której nałożony błyszczyk lub naniesiona pomadka nie rozmazują się. Polecamy także konturówkę transparentną z miękką końcówką, która dzięki swojej formule będzie utrzymywać się jeszcze dłużej niż dotychczas!

W ofercie dostępnych jest wiele kolorów konturówek, dzięki czemu na pewno każdy znajdzie odpowiednią barwę dla siebie. Mamy zarówno warianty jasne (001), jak o intensywnych odcieniach czerwieni (na przykład 006).

Nasze konturówki od Pupy dostępne są w modelu z gąbeczką, dzięki której możliwe staje się wycieniowanie całej powierzchni ust i równomiernie rozprowadzenie koloru. Polecamy również temperówki do drewnianych konturówek.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
© 2016 | Z dumą przygotowane specjalnie dla Ciebie przez TENTAZIONI.PL oraz Tooniu Themes